Valdet Rama merr ofertë nga Greqia

0
SHPËRNDAJE

10646883_317540315084616_5002329121524606616_n
Valdet Rama

Ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë është lënë i lirë nga Munchen 1860 dhe vazhdon të jetë në kërkim të një skuadre të re.

Pas Balikesirspor të Turqisë është Veria nga Greqia që i ka ofruar një fanellë mesfushorit shqiptar por sipas Panorama Sport, shuma e ofruar ka qenë më e vogël sesa kërkesa e lojtarit.

Sidoqoftë, vera është e gjatë dhe deri në përfundim të merkatos mund të ketë zhvillime të reja në lidhje me destinacionin e futbollistit Valdet Rama.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.