Valentina Allegri hot në plazhet e Meksikës

0
SHPËRNDAJE

Gjatë këtyre ditëve babai i saj Massimiliano Allegri po sfidon të ftohtin e dimrit duke zbritur në fushat e futbollit me Juventusin e tij, ndërkohë vajza e teknikut bardhezi, bukuroshja seksi Valentina Allegri po shijon diellin, të nxehtin dhe detin. Valentina po çmend fansat e saj në Instagram me fotot “hot” që po publikon nga plazhet e Meksikës. Me një fizik të jashtëzakonshëm dhe gjithmonë shumë në formë, vajza e trajnerit të Juventusit po bën xhiron e mediave rozë në Itali.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU