Valon Ahmedi në orbitën e Partizanit

0
SHPËRNDAJE

10383489_993670180660310_8314613591624267142_n
Valon Ahmedi

Futbollisti i talentuar i Mariborit të Sllovenisë si dhe kontigjent i rregullt i ekipit tonë Shpresa, Valon Ahmedi është vënë në listën e dëshirave të Partizanit gjatë kësaj kohe merkatoje, sipas burimeve nga klubi nënkampion i Shqipërisë. Megjithatë, vetëm dy ditë më parë, 21 vjecari nga Ohri luajti në miqësoren që Maribor humbi ndaj polakëve të Jagellonia me rezulatin 2-3, madje në këtë takim Ahmedi shënoi edhe autogol. Në ditët në vazhdim do të mësojmë më tepër rreth këtij zhvillimi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.