Valon Behrami sfidon Shqipërinë

0
SHPËRNDAJE

Valon Behrami sfidon Shqipërinë. Mesfushori shqiptar i Zvicrës nuk ka preferuar të zgjedhë diplomacinë për këtë rast. Behrami flet se ai mendon për sfidën e parë të Europianit kundër kuqezinjve, teksa tregon se mbetet i përqëndruër maksimalisht për këtë sfidë kundo të kërkojë me patjetër fitore.

Valon Behrami
Valon Behrami

Sipas asaj që shkruan “SuperSport”, Behrami një konferencë të përbashkët me trajnerin Vladimir Petkovic, është shfaqur i qetë dhe në humor, ndoshta edhe për faktin se ai kuotohet titullar për 90 minutëshin e 11 Qershorit.

“Ndeshjet miqësore shërbejnë për të përgatitur sa më mirë sfidën e parë kundër Shqipërisë. Duhet të jemi gati psikologjikisht për sfidën ndaj Shqipërisë. Kemi shumë nevojë për të menaxhuar presionin dhe tashmë jemi në fundin e përgatitjeve pasi nuk ka më kohë për të ndryshuar rrënjësisht.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.