Vapa e madhe nuk kursen as Luzin 2008 (foto)

0
SHPËRNDAJE

Presidenti Lavdërim Lusha i Luzit 2008 ka befasuar me afrimet e bëra, jo për nga ngjyra se lojtarë nga Afrika ka plot në Shqipëri, por se bëhet fjalë për një klub krejt modest që garon në nivelin e tretë të futbollit shqiptar por që sic dihet quhet Kategoria e Dytë.

Madje aq modest është Luzi 2008 sa edhe bari i fushës së këtij ekipi është skandalizues dhe aspak i denjë për futboll. Mirëpo Lusha nuk ndalet këtu pasi shumë shpejt po mendon që ti ndërrojë edhe emrin ekipit duke i dhënë një më modern, Kavaja United!

10389415_871709972876233_8387823475020344078_n11231196_871709422876288_278446200039475321_n

11201178_871710062876224_2647536725779520141_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.