Vata ,rikthehet serishte ne Lac

0
SHPËRNDAJE

Laci ka bere goditjen e radhes ne merkato teksa ka kthyer serishtë ne ekip portierin Elton Vata shkruan “SportEkspres”.

Vata ishte dhe vjet pjes e Kurbinasve ku erdhi ne huazime nga Teuta dhe laujti 3 ndeshje , ne fund te kampionatit Vata u rikthye serishte tek Teuta duke respektuar kontraten me Teuten.

Me rikthimin e Vate’s Kurbinasitë mbyllin nje here e mire merkaton per sa i perkete reparti te portes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.