Vazhdojnë punimet ne Durres

0
SHPËRNDAJE

Stadiumi “Niko Dovana” po i nën shtrohetë një rikronstruksioni total teksa po punohet në rrethimin e stadiumitë , ambjente e brendëshme tribuna “Vip” si dhe tribuna per karshi ku diten e djeshme ka filluar dhe vendosja e stolave.

Punimetë po shkojne drejte perfundimitë , dhe stadiumi do te jetë gati per startin e kampionatit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.