Futboll femra/ Vazhdon firo te Kukësi, përforcohet 13 Qershori

0
SHPËRNDAJE

2014-15 13 qershori finalistMbrojtësja Albina Zyba, që u aktivizua te Kukësi edicionin e kaluar, ka arritur marrëveshje per dy vite me “13 Qershorin” nga Theranda. Zyba është shprehur e kënaqur me marrëveshjen e arritur.

“Jam e lumtur që u riktheva në ekipin e vendit tim (13 Qershori). Falenderoj skuadren për besimin dhe shpresoj të kemi suksese së bashku”, theksoi 14 vjeçarja nga Theranda.

Së bashku me Zybën, ka arritur marrëveshje 2 vjeçare me ekipin therandas, edhe 16 vjeçarja Yllza Hasanaj, edhe kjo ish-lojtare e Kukësit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.