Vecaj firmos me Dinamon e Zagrebit / Vllaznia nuk përfiton asgjë nga ky transferimë

0
SHPËRNDAJE

Talenti i Vllaznis Uendi Vecaj ka firmosur ditën e sotme me Dinamon e Zagrebit.

Vecaj ka firmosur një kontrat që e lidhë per 3 vite me Kroatët e Dinamos.

Nga ky transferimë Vllanznia deshton ashtu dhe si me rastin e Rubin Hebaj , pasi dhe Vecaj eshtë larguar si lojtar i lirë dhe Shkodranët nuk arritën te arkëtojnë asnjë qindark.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.