Veliu, gati rikthimi në shtëpi

0
SHPËRNDAJE

Veliu-me-trofeun-e-Kupes-se-Shqiperise

Franc Veliu është pran rikthimit në familje. Flamurtari dhe mbrojtësi që sezonin e fundit ka qenë pjesë e Kukësit dhe Partizanit, mund të ritakohen. Minuta90.com zbulon se palët kanë nisur diskutimet dhe shumë shpejt mund të kemi një bashkëpunim. Veliu e njeh mirë ambjentin në Vlorë, por edhe trajnerin Magani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.