Vëllezërit Xhaka urojnë 8 marsin: Gëzuar nëna ime!

0
SHPËRNDAJE

Vëllezërit Xhaka janë aktivë në rrjetet sociale veçanërisht në raste festash, duke shpërndarë urime përmes postimeve të tyre. Urimet e Taulantit dhe Granitit nuk mund të mungonin as në ditën e gruas.

Vëllai i madh, Taulanti, shkruan në gjermanisht dhe anglisht, teksa nuk ka munguar përgjigja e nënës Eli. Kurse mesazhi i Granitit ishte më personal dhe i shoqëruar me një foto të tij me nënën kur ishte i vogël. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.