Vendim i befasishëm mbi transferimin e De Geas

0
SHPËRNDAJE

David-De-Gea-536035David De Gea ishte shumë pranë transferimit te Real Madrid, por sipas asaj që raporton gazeta spanjolle Marca, dokumentat për transferimin e tij nuk kanë mbërritur në kohë në federate dhe De Gea mbetet një futbollist i Manchester United. Dy klubet kishin arritur akordin për gjithçka dhe mungonin vetëm detajet e fundit burokratike për të depozituar kontratën e De Geas në federate. Mund të thuhet me plot gojën se ky është një nga transferimet e munguara më të mëdha të kësaj vere, me De Gean që tashmë do të jetë i izoluar në Manchester.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.