Vendim suprizë nga UEFA për Champions League

0
SHPËRNDAJE

gun__1381310671_uefa_champions_league

Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s, e ka miratuar një vendim të ri.

Sipas asaj që shkruan “Calciomercato”, është vendosur që teknologjia e portës të përdoret edhe në finalet e këtij edicioni të Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.