Vendos Edgar Çani

0
SHPËRNDAJE

10448784_725996260820412_5531855736068412489_n
Edgar Çani

Edgar Cani kaloi një sezon pozitiv te Pisa në Serinë C si në planin individual ashtu edhe në atë ekipor teksa ky ekip u ngjit në B. Dhe klubi bashkë me lojtarin kanë gjetur gjuhën e përbashkët duke rinovuar edhe për një vit tjetër. Kështu Cani do jetë edhe në 2016-17 te Pisa ndërsa tani përvec tij do të jetë në ekipin që drejtohet nga Gennaro Gattuso, edhe shqiptari tjetër, portieri Samir Ujkani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.