Vetëm një ende pa rinovuar

0
SHPËRNDAJE

Tefik Osmani në duel
Tefik Osmani në duel

Skënderbeu ka rinovuar së fundmi me kroatin Radas dhe kapitenin Orges Shehi, ndërkohë që pritet një tjetër rinovim.

Bëhet fjalë për Tefik Osmanin, mbrojtësin qëndror korçar që akoma nuk ka rinovuar, por shpejt pritet ta bëjë edhe ai diçka të tillë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.