“Vetëm X meritojnë”

0
SHPËRNDAJE

Nga shiu në breshër mund të përkufizohet gjendja sportive e Alban Mehës i cili u largua nga Kombëtarja e Shqipërisë pasi nuk gjente më hapësira aktivizimi por as te Kosova nuk po gjen hapësira duke ngrohur edhe atje stolin e rezervave.

Kur De Biasi nisi të mos e grumbullojë, vëllai i Alban Mehës volli vrer kundrejt teknikut kuqezi por tani ai është bërë armik edhe me Bunjakin i cili në ndeshjen ndaj Turqisë nuk bëri asnjë zëvendësim duke thënë se ata që ishin në stol nuk ishin në nivel më të mirë se ata që ishin në fushë.

Dhe si rezultat, në rrjetin social FB të Feriz Mehës postohet kjo foto që flet vetë.

vellai-meha-1

S'KA KOMENTE

Comments are closed.