Viçenca do mesfushorin e kombëtares

0
SHPËRNDAJE

Milot Rashica dhe Migjen Basha
Milot Rashica dhe Migjen Basha

Migjen Basha mund të luajë sërish në Serinë B sezonin e ardhshëm, pasi mesfushori i Kombëtares shqiptare pëlqehet nga Viçenca.

Mesfushori i Kombëtares u rikthye janarin e shkuar në futbollin italian kur u huazua nga Luzerna të Komo, dhe duket se do të mbesë aty.

Për këët duhet që Viçenca të bindë klubin zviceran që zotëron kartonin e Bashës, i cili do ta mirëpriste krahëhapur një eksperiencë tjetër në Itali.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.