Victor Valdes gjen skuadrën e re

0
SHPËRNDAJE

valdes_1467899175-5153764
Ish portieri i Barcelonës Victor Valdes është duke i kryer testet mjekësore te Middlesbrough, kështu raporton ‘The Mirror’
Ish portieri i Spanjës, Victor Valdes, u lirua nga Manchester Unitedi gjatë kësaj vere pas 18 muajve aspak të mira në ‘Old Trafford’, ku bëri vetëm dy paraqitje dhe u largua nga ekipi i parë nga trajneri Louis Van Gaal.

Sipas ‘The Mirror’, tashmë çdo gjë ka përfunduar dhe Valdes do të jetë blerja e pestë për Middlesbrough, të cilët këtë edicion u promovuan në Premierligë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.