Video / 17 vjeçarja i bën zbor Xhakës dhe Mustafit me shokë

0
SHPËRNDAJE


Granit Xhaka, Shkodran Mustafi, Alex Oxlade Chamberlain dhe Hector Bellerin, kanë dështuar të tregojnë më të mirën nga vetja e tyre, përballë Lisa Zimouche, e cila di të bëjë veprime të jashtëzakonshme me topin.
Vajza 17 vjeçare me aftësi të jashtëzakonshme manovruese me top, ka lënë të befasuar Xhakën dhe Mustafin, duke ua “humbur” topin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.