VIDEO/ 44 vjeç por akoma gjuajtjen e ka predhë… R Carlos legjendë

0
SHPËRNDAJE

Futbollisti i famshëm brazilian, Roberto Carlos, i njohur nga të gjithë për të majtën e tij potente, i ekzekuton goditjet e dënimit edhe tani me të njëjtën forcë si më parë. Në një ndeshje mes diletantësh, 44-vjeçari ka ekzekutuar një të tillë dhe për fat të keq topi u përplas në mur. Lojtari që mori goditjen ra në tokë. “E vrau” – tha tifozi, i cili po filmonte në atë kohë. I frikshëm braziliani edhe në këtë moshë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.