VIDEO – Bersant Celina prezantohet tek Twente

0
SHPËRNDAJE

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina, është prezantuar te skuadra e tij e re Twente.

Holandezët kanë arritur të sigurojnë shërbimet e Celinës për një vit si huazim nga Manchester City.

Anësori magjik pritet të bashkohet me Kosovën për ndeshjen me Finlandën.

Celina vitin e shkuar kishte debutuar edhe në Ligën Premier sa ishte trajner Manuel Pellegrini.

Skuadra e Twentes në vitet e fundit nuk ka treguar formë të mirë dhe me ardhjen e Celinës presin më shumë këtë vit.

@bersantcelina stelt zich voor… Welkom bij #fctwente

A video posted by FC Twente Official (@fctwente) on

S'KA KOMENTE

Comments are closed.