VIDEO / CR7-ta provon Bugatti Chiron e cila arrin 463 kmh

0
SHPËRNDAJE

Chiron arrin nga 0 në 100 km/h në 2.5 sekonda, kurse nga 0 në 200 kmh në 6.5 sekonda dhe nga 0 në 300 kilometra / h në 13,6 sekonda.

Shpejtësia maksimale, megjithatë, është e kufizuar në 420 km/h; sipas thashethemeve, megjithatë, makina do të jetë në gjendje të arrijë 463 km / h pa një limitator.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.