VIDEO – Cristiano Ronaldo dhe James Rodriguez gara në rrugë

0
SHPËRNDAJE

Real Madridi po zhvillon përgatitjet pas pushimeve të dimrit, teksa ka zhvilluar dhe seancën e dytë.

Cristiano Ronaldo dhe James Rodriguez arritën së bashku në qendrën stërvitore te Real Madridit, teksa ishin shumë pranë njëri-tjetrit me makinat Audi dhe Bugatti Veyron.

Dy yjet e Realit po garonin me shpejtësi dhe kjo duket edhe nga video që është publikuar në youtube.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.