VIDEO/ Djali i Rivaldos shënon supergol

0
SHPËRNDAJE

Rivaldinho, i biri i legjendës braziliane Rivaldo sapo ka shënuar një gol që na ka ringjallur në mendje “perlat” e dikurshme që shënonte babai i tij me fanellën e Brazilit dhe Barcelona-s.

Djali i ish-kampionit të Botës merr topin në gjysmëfushën kundërshtare dhe siç shihet në videon e mëposhtme nga një distancë rreth 30 metra lëshon një “predhë” të vërtetë, me të djathtën, duke barazuar rezultatin ndaj Athletic Bilbao.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.