VIDEO Ekskluzive / Flamurtari afron një mbrojtës qendre me pasaportë italiane

0
SHPËRNDAJE

Flamurtari ka blerë mbrojtësin 26 vjeçar me pasaportë italiane Ezequiel Michelli.

Michelini luan si mbrojtës qëndre dhe aktivizohet në kampionatin kilian me Union La Calera (Chile 1st Division).
Idrizi ka qenë i prerë që merkato e Flamurtarit do jetë vetëm me të huaj sepse superliga nuk ofron shumë zgjedhje. Dhe vjen goditja e parë që me siguri do të pasohet nga të tjera.

Ezequiel Michelli ka prerë biletën dhe do i bashkohet Flamurtarit në fillim të Janarit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.