Video – Flamuri me shqiponjë hap këngën e videoklipit “This One’s For You”

0
SHPËRNDAJE

Kombëtarja kuq e zi dhe “flamuri më i bukur në botë” hapin klipin e këngës së “EURO 2016”

Videoklipi i “This One’s For You”, këngës që do të hape kampionatin evropian të futbollit nis me kombëtaren tonë. Ditë më parë është publikuar kënga dhe videoklipi i këngës zyrtare për kampionatin evropian “Euro 2016”.

Ajo që dallohet në videoklipin e këngës “This One’s For You”, e kenduar nga David Guetta ne bashkëpunim me Zara Larsson është se spoti hapet me djemtë e kombëtares shqiptare dhe flamurin shqiptar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.