(VIDEO) Gjermani-Francë, “Nelson” zgjedh fituesin

0
SHPËRNDAJE

“Nelson” ka zgjedhur fituesin për ndeshjen që zhvillohet sonte ndërmjet Gjermanisë dhe Francës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.