Video – Hafizi, Birçe dhe Demollari mendime për kombëtaren kuq e zi

0
SHPËRNDAJE

FSHF ka intervistuar 3-ish trajnerët tanë që kanë drejtuar kombëtaren tonë në vitet e shkuara.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.