Video – ja çfarë ndodh kur ulesh tek vendi i gabuar

0
SHPËRNDAJE

Një incident ka ndodhur në tribunat e Olympic Stadium gjatë ndeshjes mes West Hamit dhe Astra Giurgiu (0:1).

Një tifoz i West Hamit ka grushtuar disa herë një tifoz të Astra Giurgiu. Tifozi mysafir ishte ulur gabimisht tek tifozët e ekipit anglez.

Por, ai e pësoi keq pasi u grushtua disa herë në kokë. Ajo që bie në sy është se sigurimi i stadiumit nuk mundohet aspak ta ndal sulmuesin.

Duhet theksuar se Astra Giurgiu e ka eliminuar West Hamin nga Europa League, pasi e mposhti me rezultat e përgjithshëm 2:1.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.