VIDEO Ja momenti kur Majlinda rrëzoi rusen Kuznetsova dhe fitoi medaljen e artë

0
SHPËRNDAJE

Fituesja e të Artës në Lojërat Olimpike që u mbajtën vitin e kaluar në Brazil, Majlinda Kelmendi ka fituar të artën edhe në Kampionatin Evropian që po mbahet në Warsaw të Polonisë.

Kelmendi mposhti në finale xhudisten ruse, Alesya Kuznetsova në kategorinë e 52 kilogramëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.