VIDEO – Ja si duket “Loro Boriçi” filmuar nga sipër

0
SHPËRNDAJE

Loro Borici është gati në detaje. Stadiumi mitik i Shkodrës do të jetë shtëpia e re e kombëtares shqiptare të futbollit.

Shqipërisa do të presë me 31 gusht kombëtaren e Marokut në një ndeshje miqësore dhe me 5 shtator atë të Maqedonisë në sfidën e parë eleminatore të kampionatit botëror, Rusi 2016.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.