VIDEO / Java e shqiptarëve në Europë, 8 gola dhe 4 asiste

0
SHPËRNDAJE

Legjionarët / 8 gola e 4 asiste u shënuan nga futbollistët shqiptarë në fundjavën që e lamë pas.

Armando Sadiku, Liridon Krasniqi, Endri Çekiçi, Riza Durmishi, Milot Rashica, Besart Berisha, Vullnet Basha dhe Bajram Nebihi shënuan këtë javë ndërsa asistime dhuruan Arbër Zeneli, Eros Grezda dhe Eldis Bajrami.

Për më shumë detaje, shihni videon në vazhdim:

S'KA KOMENTE

Comments are closed.