VIDEO / Jogo Gama – Brasiliensem përfundon me sherr masiv

0
SHPËRNDAJE

BRAZIL / Ndeshja mes Jogo Gama dhe Brasiliensem, e zhvilluar në kuadër të Serie D të Brazilit, ka përfunduar me rrahje masive.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.