VIDEO / Katari i fal një gol Palestinës

0
SHPËRNDAJE

Katar-Palestinë, fair play i vërtetë.
Një video interesante është duke bërë xhiro në rrjetet sociale. Klipi vjen nga një ndeshje e të rinjve në mes të Katarit dhe Palestinës fundjavën e kaluar, ky veprim bëhet për shkak se një futbollist palestinez mori një goditje me bërryl në kokë nga lojtari i Katarit.

Gjyqtari ndaloi ndeshjen, ndërsa duke respektuar fairplayn lojtari i Katarit shënoi gol pas një gabimi të portierit. Por, me të rifilluar ndeshja, trajneri i Katarit vendosi që t’ia fal një gol skuadrës së Palestinës. Për më shumë shikojeni videon më poshtë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.