VIDEO/ Kategoria e Dytë. Ja si “shpiket”penalltia, tak-fak

0
SHPËRNDAJE

Gabimet e gjyqtarëve themi që janë “njerëzore”, por kur njerëzorja bëhet qesharake, me vullnet, atëherë padiskutim që ka diçka që nuk shkon. Jemi në Kategorinë e Dytë dhe sfida Albpetrol-Maliqi 2-0 na dhuron një 11-të metërsh të shpikur totalisht… Për më tepër, akordohet nga virojtësi i sfidës. Dhe, nëse shihni videon, çudia e lojtarëve miq është e ligjshme, por ajo që dallohet është se edhe vendësit habiten…

S'KA KOMENTE

Comments are closed.