VIDEO – Manchester United provon humbjen

0
SHPËRNDAJE

Kampionët e Francës, PSG i kanë shkaktuar humbjen e parë këtë fazë parapërgatitore Manchester Unitedit, duke e mundur me rezultatin e pastër 2-0.

Francezët e nisën shumë mirë takimin në pjesën e parë, duke vendosur dhe fatin e ndeshjes për 45 minuta.

Golat erdhën nga mesfushori francez, Matuidio dhe bomberi suedez, Zlatan Ibrahimovic. Kjo është disfata e parë për United, që ka shfaqur një formë shumë të mirë në përgatitjet për sezonin e ri

S'KA KOMENTE

Comments are closed.