VIDEO / Ndodh edhe kjo, sulmojnë skuadrën me minj të ngordhur

0
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e padëgjuar edhe e turpshme ka ndodhur në Danimarkë.
Në ndeshjen ndërmjet Brodbyt dhe Copenhagen, ka ndodhur një ngjarje e pazakontë në futbollin evropian.

Ultrasit e skuadrës vendëse kanë sulmuar lojtarët kundërshtarë, duke u hedhur minj gjigantë të ngordhur në fushë.

Lojtarë i kanë larguar nga fusha, më pas ka ndërhyrë edhe sigurimi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.