VIDEO / Pjanic apo Dybala. Kush i gjuan mirë faullat?

0
SHPËRNDAJE

Seria A / Profili zyrtar i Juventusit në “Youtube” sot na kujton goditjet e lira të dy lojtarëve të “Zonjës së vjetër”, Paulo Dybala dhe Miralem Pjanic. Secili ka shënuar nga tri të tilla në sezonin e kaluar dhe për këtë janë vendosur përballë në një duel. Shihni videon dhe na tregoni se cili është i preferuari juaj!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.