VIDEO – Plas grushti tek Lacio, lojtarët bëjnë sherr në stërvitje

0
SHPËRNDAJE

Dy futbollistët e njohur të skuadrës, Senad Lulic dhe Keita Balde, janë përfshirë në një konfrontim fizik gjatë stërvitjeve.

Situata u ndez pas ndërhyrjeve të njëpasnjëshme të dy futbollistëve, derisa është dashur intervenimi i futbollistëve tjerë për ta qetësuar situatën, përcjelë “Lajmi.net”.

Sipas mediave italiane, Luliç dhe Keita do të dënohen nga ana e klubit të Lazios.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.