Video, plas sherri në stërvitjen e Bajer Leverkusenit

0
SHPËRNDAJE

Roberto Hilbert dhe Bellarabi janë kacafytur në stërvitjen e Bayer Leverkusenit. Ata iu shmangën rrahjes duke u larguar pas ndërhyrjes së bashkëlojtarëve.

Roberto Hilbert ve Bellarabi by allfoot

S'KA KOMENTE

Comments are closed.