VIDEO / Portjeri i Sirisë e gjuan topin në mënyrë të pazakontë

0
SHPËRNDAJE

Ibrahim Alma është bërë hit në rrjetet sociale, për shkak të mënyrë së degazhimit të topit

Portieri i Kombëtares së Sirisë, Ibrahim Alma ka një mënyrë krejt të veçantë të degazhimit të topit.

Ai në ndeshjen e djeshme ndaj Japonisë në kualifikimet për Kupën e Botës, në vend se ta godiste topin me këmbë, e godiste me dorë.

Kjo ka bërë që Alma të jetë hit dhe të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.