Video – Qeni hyn në fushë dhe luan me futbollistët

0
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në ndeshjes e Copa Libertadores mes skuadrës së Tachiras dhe Pumas.

Në fakt, gjatë zhvillimit të takimit është futur një qen në fushë dhe ka filluar të luajë me futbollistët e ekipeve respektive.

Të njëjtë gjë e kanë bërë edhe futbollistët të cilët nuk hezituan ti afrohen dhe të lozin për një kohë me qenin, i cili deri më tani nuk dihet kujt i takon.

Vlen të theksohet takimi përfundoi me fitoren e Tachiras, i cili fitoi me rezultat minimal prej 1:0.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.