VIDEO / Ronaldo i fut gishtin në by.. Pepes

0
SHPËRNDAJE

Një skenë qesharake ka ndodhur mes lojtarëve të Real Madridit.

Cristiano Ronaldo ka bërë një veprim të çuditshëm në një nga seancat e fundit stërvitore, duke ia futur gishtin e mesit në prapanicë qendërmbrojtësit Pepe.

E gjithë kjo ka qenë një shaka dhe është pranuar me sportivitet nga Pepe, edhe pse ka reaguar menjëherë pas këtij gjesti.

Në fakt afrimiteti mes të dy lojtarëve ka qenë përherë i madh po jo për të kaluar në skena të tilla.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.