VIDEO / Ronaldo magjik edhe pse sëmurë

0
SHPËRNDAJE

Në ndeshjen e zhvilluar mes legjendave të Real Madridit dhe të Romës nuk kishte se si të mungonte edhe Ronaldo. Edhe pse kur flasim për të, shumica e fëmijëve tani nuk e njohin, por ata që janë pak më të rritur e dinë magjinë të cilën fenomeni e ka treguar në fushë.

Edhe pse 40 vjeç dhe me një peshë mjaft të madhe, Ronaldo-s nuk i ka humbur instikti për ti poshtëruar nbrojtësit. Këtë ai e tregoi edhe njëherë.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

S'KA KOMENTE

Comments are closed.