VIDEO / Rooney super gol me fanellën e re

0
SHPËRNDAJE

Wayne Rooney ka treguar menjëherë pse është një nga blerjet më të goditura të merkatos së verës. Everton është duke luajtur një ndeshje miqësore me skuadrën keniane Gor Mahia dhe blerjes së re të transferuar nga Manchester United i është dashur 35 minuta për të shënuar golin e parë me fanellën e re, dhe çfarë goli!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.