VIDEO / Stadiumi i Korabit gati për sfidën e radhës

0
SHPËRNDAJE

Tifozët dibranë presin me ankth vendimin e FSHF-së për lejimin e zhvillimit të ndeshjeve në stadiumin e tyre. Ata shpresojnë se ky fakt do të ndikojë në ecurinë e ekipit të tyre i cili rrezikon të kaloi një kategori më poshtë. Përfaqësuesit e federatës kanë qenë die në Peshkopi dhe duket se ndeshja e të djelës me Vllazninë do të luhet në Peshkopi.

Ja si është gjendja e stadiumit pas rikontruksionit.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.