VIDEO / Supergoli i Ibras dhe gëzimi i Fergusonit

0
SHPËRNDAJE

FA Cup / Zlatan Ibrahimovic shënoi një gol të bukur nga gjuajtja e lirë ndaj Southamptonit në FA Cup. Goli i suedezit e gëzoi tej mase edhe ish trajnerin e Manchester Unitedit, Alex Ferguson.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.