Vila “sponzorizon” Sadikun në Azerbajxhan

0
SHPËRNDAJE

SadikuKlubi i Qarabag ku prej vitesh luan Ansi Agolli ka marrë një sugjerim nga Emiljano Vila, ish lojtar i Inter Baku sezonin e shkuar.

“Sadiku është sulmues i mirë dhe sidomos në aspektin fizik është në kulmin e tij. Qarabag ndoshta nuk ka përvojë në kupat e Europës dhe Sadiku e sjell këtë te ju.

Ai është sulmues kryesor në Kombëtare dhe shënoi golin e vetëm të Shqipërisë në Europian. Mendoj se Qarabag do të përfitonte shumë nga Sadiku,” -ishin fjalët e Vilës për azerët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.