Vjen konfirmimi, Tiranës i zyrtarizohet mungesa e madhe

0
SHPËRNDAJE

Gentjan MucaAjo së cilës i frikësoheshin drejtuesit bardheblu ka ndodhur. Stafi mjekësor ka konfirmuar mungesën katër javore të mbrojtësit Gentian Muca i cili vuan një dëmtim muskulor. Kështu Muca do të mungoje jo vetëm kësaj jave ndaj Korabit, por edhe në transfertën e rëndësishme në Korcë ndaj Skënderbeut si dhe ndaj Luftëtarit dhe Vllaznisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.