Vjen reagimi i Shkodran Mustafit pas eleminit nga Franca

0
SHPËRNDAJE

mustafi
Shqiptari ka theksuar në “Facebook” se gjermanët do të kthehen edhe më të fortë.

“Ende i dëshpëruar me humbjen e djeshme, do të kishim dashur të luajmë edhe në finale. Gjithsesi, turneu ishte një eksperiencë e madhe për të gjithë ne dhe jam krenar që jam pjesë e këtij ekipi. Faleminderit për mbështetjen, ne do të kthehemi edhe më të fortë”, shkroi Mustafi.

Shkodrani luajti dy ndeshje për Gjermaninë në “Euro 2016”, në të parën ndaj Ukrainës ku shënoi gol dhe në të fundit ndaj Gjermanisë, në humbjen 2:0 në gjysmëfinale.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.